Aktualności

Zobacz, co robimy za Twój 1%!

Między innymi dzięki Wam udało nam się objąć opieką blisko 3000 osób – przyszłe mamy i tatów, rodziców maluchów i starszych dzieci 🤰🏻👨‍👩‍👧‍👦🤱🏼 To piękne podsumowanie 2019 roku ❤️ Dziękujemy! Jeśli chcecie wraz z nami pobić ten rekord w nowym roku, nie zapomnijcie o przekazaniu Fundacji Centrum Rodziny swojego 1%❗️ Wystaczy wpisać nasz numer KRS […]

II Wielopokoleniowy Bal Przebierańców

Drodzy Przyjaciele! Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Was, Wasze rodziny i przyjaciół na… 🎉🥳🎊🎈 II WIELOPOKOLENIOWY KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW 🙂 Widzimy się 15 lutego w godzinach 12:00-14:00 w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze. Atrakcji nie zabraknie: będą licytacje, zabawy, spotkania i konsultacje ze specjalistami, tańce, eksperymenty i wiele, wiele innych atrakcji – o szczegółach […]

Fundacyjne wsparcie laktacyjne

Na ten rok zakończyliśmy realizację dofinansowanych programów, dziękujemy Miastu Zielona Góra i radnym miejskim za nieocenione wsparcie w poszukiwaniu funduszy na realizację projektów i mamy nadzieję na udaną współpracę także w kolejnym roku! Dzięki niej w 2019 roku objęliśmy nieodpłatną indywidualną opieką laktacyjną blisko 150 rodzin, a drugie tyle wzięło udział w naszych warsztatach! W […]

Szansa na milion!

Kochani! Dotarła do nas wiadomość, która z jednej strony nas zasmuciła, ale z drugiej dała nadzieję. W budżecie obywatelskim nie możemy wziąć udziału, ale szansa na milion pozostała!

Nasze odwołanie do BO

30 lipca złożyliśmy odwołanie w sprawie odrzucenia naszego projektu do Budżetu Obywatelskiego. Dziękujemy za Wasze wsparcie i podpisy pod petycją! Już jutro poznamy, jaka jest decyzja Pana Prezydenta Janusza Kubickiego. Trzymajcie kciuki!

Walczymy! Odwołujemy się od decyzji w BO!

Poniżej znajduje się link do petycji, którą wraz z odwołaniem zaniesiemy we wtorek do UM! Czytajcie, podpisujcie i przekazujcie dalej! Potrzebujemy Waszych głosów! Link do petycji!

FCR w budżecie obywatelskim!

Trwa ocena naszego wniosku do budżetu obywatelskiego, trzymajcie kciuki! Trzymajcie je mocno, jeśli tak samo jak nam zależy Wam na powstaniu nowego Centrum Rodziny wraz z hospicjum perinatalnym❤️ Już niedługo wyniki oceny, a w sierpniu głosowanie nad wszystkimi zakwalifikowanymi wnioskami. Czekamy z niecierpliwością!

Relacja z Pikniku

Album ze zdjęciami z Lubuskiego Pikniku Rodzinnego czeka na Was pod tym linkiem: Klik klik! Zapraszamy do oglądania! 😍 Dziękujemy, że z nami byliście!  

Lubuski Piknik Rodzinny 2019

Serdecznie zapraszamy na Lubuski Piknik Rodzinny do Przytoku, gdzie całymi rodzinami kocykujemy, grillujemy i bawimy się w ogrodach pałacu w Przytoku w sobotę 8 czerwca 🙂

Spotkanie ze specjalistami

Dziś zaprzyjaźnieni specjaliści od geodezji, architektury, budowy i wszystkiego, na czym o wiele mniej znamy się my w Fundacji, spotkali się z nami przy kawie.