Aktualności

Fundacyjne wsparcie laktacyjne

Na ten rok zakończyliśmy realizację dofinansowanych programów, dziękujemy Miastu Zielona Góra i radnym miejskim za nieocenione wsparcie w poszukiwaniu funduszy na realizację projektów i mamy nadzieję na udaną współpracę także w kolejnym roku! Dzięki niej w 2019 roku objęliśmy nieodpłatną indywidualną opieką laktacyjną blisko 150 rodzin, a drugie tyle wzięło udział w naszych warsztatach! W […]

Szansa na milion!

Kochani! Dotarła do nas wiadomość, która z jednej strony nas zasmuciła, ale z drugiej dała nadzieję. W budżecie obywatelskim nie możemy wziąć udziału, ale szansa na milion pozostała!

Nasze odwołanie do BO

30 lipca złożyliśmy odwołanie w sprawie odrzucenia naszego projektu do Budżetu Obywatelskiego. Dziękujemy za Wasze wsparcie i podpisy pod petycją! Już jutro poznamy, jaka jest decyzja Pana Prezydenta Janusza Kubickiego. Trzymajcie kciuki!

Walczymy! Odwołujemy się od decyzji w BO!

Poniżej znajduje się link do petycji, którą wraz z odwołaniem zaniesiemy we wtorek do UM! Czytajcie, podpisujcie i przekazujcie dalej! Potrzebujemy Waszych głosów! Link do petycji!

FCR w budżecie obywatelskim!

Trwa ocena naszego wniosku do budżetu obywatelskiego, trzymajcie kciuki! Trzymajcie je mocno, jeśli tak samo jak nam zależy Wam na powstaniu nowego Centrum Rodziny wraz z hospicjum perinatalnym❤️ Już niedługo wyniki oceny, a w sierpniu głosowanie nad wszystkimi zakwalifikowanymi wnioskami. Czekamy z niecierpliwością!

Relacja z Pikniku

Album ze zdjęciami z Lubuskiego Pikniku Rodzinnego czeka na Was pod tym linkiem: Klik klik! Zapraszamy do oglądania! 😍 Dziękujemy, że z nami byliście!  

Lubuski Piknik Rodzinny 2019

Serdecznie zapraszamy na Lubuski Piknik Rodzinny do Przytoku, gdzie całymi rodzinami kocykujemy, grillujemy i bawimy się w ogrodach pałacu w Przytoku w sobotę 8 czerwca 🙂

Spotkanie ze specjalistami

Dziś zaprzyjaźnieni specjaliści od geodezji, architektury, budowy i wszystkiego, na czym o wiele mniej znamy się my w Fundacji, spotkali się z nami przy kawie.

Mamy to!

Mamy to! Pierwszy krok za nami! Fundacja Centrum Rodziny jest dzierżawcą działki przy ulicy Langiewicza.

„Anioł roku 2018” dla FCR!

Dziś wieczorem na gali charytatywnej „Warto jest pomagać”, nasza Fundacja otrzymała nagrodę „Anioł roku 2018”! Dziękujemy Wam wszystkim, nasze anioły!