Poradnia laktacyjna

Karmienie piersią to najbardziej naturalny sposób na odżywianie i zaspokajanie wielu różnych potrzeb Twojego dziecka jednocześnie.

Od pierwszych chwil życia Twojego maleństwa Twój pokarm jest doskonale dostosowany do jego potrzeb. Karmienie piersią jest wygodne, bezpieczne i piękne. Jest sztuką, której oboje możecie się nauczyć! Nasza poradnia powstała z myślą o mamach, które potrzebują wsparcia i pomocy na swojej mlecznej drodze. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące karmienia piersią, a w szczególności: – karmiąc, odczuwasz ból i dyskomfort, – chcesz się dowiedzieć, czy Twoje dziecko się najada, – zastanawiasz się, czy dobrze przystawiasz dziecko do piersi, – nie wiesz, jak poradzić sobie z nawałem pokarmu, – masz problem z zastojem, – masz inne wątpliwości dotyczące karmienia naturalnego i potrzebujesz wsparcia w tym zakresie.

Dzięki Państwa wsparciu, środkom pozyskanym w ramach 1% podatku i dotacjom spotkania dotyczące karmienia piersią i laktacji z Promotorem Karmienia Piersią są nieodpłatne. Dziękujemy!

Ustalenie terminu spotkania: Julita Hypki – tel. 661 826 632